/ Ваше резрешение экрана: px

Birga.mk.ua

Аукціонний комітет повідомляє про призначення аукціону з продажу об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області

2-11-2016, 14:52
Об'єкт аукціонних торгів лот №42: Об’єкт спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області (група А), а саме:
Об'єкт №1: Окреме індивідуально визначене майно у вигляді нежитлового об’єкта, місцезнаходження: Миколаївська обл., Жовтневий (Вітовський)р-н, с. Калинівка, вул. Шаповаленка, 182а,
Балансоутримувач: Обласна база спеціального медичного постачання – заклад комунальної власності області, код за ЄДРПОУ 00182047, м. Миколаїв, вул. Героїв України, 7-А
Характеристика майна:
Об’єкт, що підлягає реалізації на аукціоні, складається з 7 основних будівель: літ. А загальною площею799,4 кв.м.; літ. Б загальною площею 674,5 кв.м.; літ. В загальною площею 18,6 кв.м.; літ. З загальною площею 35,2 кв.м.; літ. Ж загальною площею 27,6 кв.м.; літ. Л загальною площею 5,2 кв.м.; літ. Кпд загальною площею 47,8 кв.м. з службовою будівлею, огорожами та спорудами.
Всі будівлі одноповерхові, під’їзд до них заасфальтований. Територія об’єкта огороджена, є охоронно-пожежна сигналізація. Більшість будівель побудовано у 1964 році, частина - у 1973 році.
Об’єкт було виведено з експлуатації у 2012 році.
Технічний стан об’єкта в цілому задовільний. Інженерне устаткування: електропостачання, частково водопостачання.
Об’єкт розташований на земельній ділянці розміром 1,01 га. Питання набуття права на земельну ділянку під об’єктом приватизації покупець вирішує самостійно після підписання договору купівлі-продажу.

Початкова вартість Об'єкту №1: 710059,00 (Сімсот десять тисяч п'ятдесят дев'ять грн. 00 коп.) грн. без ПДВ; з урахуванням ПДВ 852070,80 (Вісімсот п'ятдесят дві тисячі сімдесят грн. 80 коп.)грн., у тому числі ПДВ 142011,80грн.
Умови проведення аукціону:
Аукціон проводиться без можливості зниження початкової вартості.
Аукціон відбувається за умови , якщо на ньому присутні не менше двох учасників.
Переможцем аукціону є учасник, який запропонував найвищу ціну лоту.
Кінцева ціна продажу лоту визначається без урахування ПДВ та з урахуванням ПДВ, податкова накладна переможцю аукціону надається після оплати об’єкта приватизації за укладеним договором купівлі-продажу.
За результатами аукціону з переможцем аукціону укладається договір купівлі-продажу. Переможець торгів повинен протягом 30 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу перерахувати кошти за придбаний об’єкт на зазначений у протоколі номер банківського рахунка, відшкодувати витрати на підготовку об’єкта до продажу та проведення аукціону. Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.
Покупець, який визнаний переможцем аукціону, і відмовився від підписання протоколу аукціону, від укладення договору купiвлi-продажу, позбавляється права на подальшу участь в аукціоні з продажу цього об’єкта. Гарантійний внесок, що сплачений до участі в аукціоні, такому учаснику не повертається. Гарантійний внесок не підлягає поверненню у разі, якщо аукціон закінчився без визначення переможця.
Оголошення про проведення аукцiону розміщено: в офіційному друкованому органі Миколаївської обласної ради – в газеті «Рідне Прибужжя», номер 41 від 13 жовтня 2016 року.
Реєстраційний внесок за участь в аукціоні составляє 17,00грн., гарантійний внесок 71005,90грн.
Одержати додаткову інформацію можна за телефоном: 67-08-33

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Рекомендуем Вам зарегистрироваться или войти на сайт под своим логином, чтобы полноправно пользоваться сайтом и иметь доступ ко всем материалам.

Важно: если не отображается страница новости или ее часть просьба отключить блокировщик рекламы. Проблема может возникать из-за того что скрипт сайта реагирует на программы подобного типа.
Также Вы можете сообщить о проблеме или ошибке и ознакомиться с ответами пользователей.
Інформація...
Для перегляду всіх аукціонів перейдіть на вкладку АУКЦІОНИ
Голосование
Так
Не зовсім
Ні
Не зрозумів питання