/ Ваше резрешение экрана: px

Birga.mk.ua

Аукцйіонний комітет повідомляє про результати проведення аукціону з продажу майна боржника-банкрута СЗАТ "Баловне"

13-04-2012, 14:36
Організатор аукціону Чорноморська товарна біржа Агропромислового комплексу повідомляє, що повторний аукціон з продажу майна підприємства - банкрута СЗАТ «Баловне»
Лот № 1: Механізований загін №2, комплекс будівель і споруд №2 (ангар, підсобні будівлі, замощення), який знаходиться за адресою: Миколаївська обл. Новоодеський р-н, територія Баловненської с/ради. Початкова ціна продажу – 50000,00грн., призначений на 13.04.2012р., визнано таким, що відбувся.
Переможцем аукціону по лоту №1 визнано фізичну особу, яка запропонувала найвищу ціну в розмірі 70 000,00
(Сімдесят тисяч гривень) грн.

Лот №2: Склад запасних частин, с. Баловне вул. Набережна, 59. Початкова вартість продажу - 7200,00 грн. не продано у зв’язку з відсутністю заяв на участь в аукціоні.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Рекомендуем Вам зарегистрироваться или войти на сайт под своим логином, чтобы полноправно пользоваться сайтом и иметь доступ ко всем материалам.

Важно: если не отображается страница новости или ее часть просьба отключить блокировщик рекламы. Проблема может возникать из-за того что скрипт сайта реагирует на программы подобного типа.
Также Вы можете сообщить о проблеме или ошибке и ознакомиться с ответами пользователей.
Інформація...
Для перегляду всіх аукціонів перейдіть на вкладку АУКЦІОНИ
Голосование
Так
Не зовсім
Ні
Не зрозумів питання